مجله حامی نو

طراحی پلان های دانشجویی

طراحی پلان های دانشجویی
در قسمت پروژه های اتوکد در سایت انواع پلان ها با عملکرد های مختلف موجود است، اما برای آن دسته از دانشجویانی که تمایل دارند پلانی غیر تکراری برای پروژه های خود آماده سازند، این دسته از خدمات کارساز است.

در این قسمت از خدمات ویژه سایت، دانشجویان می توانند موضوع و نیازمندی های طراحی خود را با ما درمیان بگذارند و برای تحویل گرفتن پلان ها و خط فکری مشخص درباره ی طراحی اولیه پلان در قالب اتوکد از خدمات سایت استفاده کنند، بدین شرح که : شما از طریق کلید پشتیبانی در پایین سایت ( سمت راست ) موضوع درخواست و فایل های مرتبط با آن را ارسال می کنید. مشاوران ما درخواست شما را بررسی کرده و مدت زمان مورد نیاز به همراه هزینه ی محاسبه شده را توسط ایمیل برای شما ارسال خواهند کرد. سپس در صورت موافق بودن، شما می بایست هزینه ی خدمات مورد نظر را از طریق „درگاه پرداخت آنلاین„ سایت، واریز کرده و درخواست شما پس از انجام طبق توافق برای شما از طریق ایمیل وارد شده ارسال خواهد شد.

به علت اینکه تمامی مکاتبات مورد نظر از طریق ایمیل انجام خواهند شد، لذا در هنگام وارد کردن آدرس ایمیل نهایت توجه را مبذول دارید و مرتباً به بررسی آن بپردازید.

تبلیغ با میترا نت