ارتباط با ما |

ورود به حساب دسترسی سریع

ارتباط با ما

در صورت داشتن سوال، نظر و یا نیاز به مشاوره، لطفا ابتدا وارد حساب کاربری تان شده
و سپس به این صفحه مراجعه نمایید و سوال و یا پیام تان را ارسال کنید. تیم پشتیبانی در کوتاهترین زمان ممکن، به مورد رسیدگی خواهد کرد.
چرا پشتیبانی تلفنی ارائه نمی شود ؟
حقیقتاً پاسخگویی به بیش از 30،000 کاربر و نزدیک به یک میلیون مخاطب فعال در مجموعه وب سایت های میترا، به صورت تلفنی میسر نیست، کما اینکه به دلیل فنی بودن بسیاری از سوالات مطرح شده، نیاز است که در پاسخ دهی، امکان ارسال لینک، کد و یا اطلاعات فنی میسر شود. به همین دلیل پشتیبانی به صورت مکتوب و قابل رهگیری ارائه می شود تا علاوه بر پاسخ گویی سریع و مناسب، امکان ارجا به تیکت های قبلی میسر شود.

پشتیبانی اضطراری
اگر به هر دلیل موفق به ورود به حساب کاربری تان نمی شوید، لطفا از ایمیل info@hamino.ir برای مکاتبه با تیم پشتیبانی استفاده نمایید. لطفا توجه داشته باشید این ایمیل فقط برای ارائه خدمات پشتیبانی به افرادی است که موفق به ورود به حساب کاربری شان نمی شود و ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان و کاربران سایت، از طریق بخش " پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با ما " در حساب کاربری آنها انجام می شود.

آدرس : تهران، میدان پونک، بلوار میرزا بابایی، ساختمان آرش 02144628840
امکان ارائه خدمات پشتیبانی فنی از طریق شماره تماس میسر نیست. لطفا در صورت داشتن سوال و یا نیاز به مشاوره، ابتدا وارد حساب کاربری شده و سپس به این بخش مراجعه نمایید.
نماد اعتماد ملی
1